Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Mardin’de muhtarların taleplerini yerine getirildi

Mardin Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar muhtarların 2 bin 500’e yakın talebini yerine getirdi..

Mardin’de muhtarların taleplerini yerine getirildi
Mardin’de muhtarların taleplerini yerine getirildi
Advert

Mardin Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar muhtarların 2 bin 500’e yakın talebini yerine getirdi.
Mardin’de muhtarlarla sürekli istişare halinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, talepleri hızla yerine getiriyor. Kentte şimdiye kadar muhtarların 2 bin 500’e yakın talebi yerine getirildi. Yapılan iş birliği ile kırsal mahallelerin sorunları kısa sürede çözüldü. Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, il genelinde en ücra mahallenin bile sıkıntılarını iş birliği içinde çözdüklerini kaydetti. Yaman, “İlimiz 2 yıl içinde büyük değişim yaşamış ve bu değişim vatandaşlarımızın mutlu olmasını sağlamıştır. Projelerimiz il ve ilçe merkezlerinle yeterli kalmayıp, bütün kırsal mahallelerimizi de kapsamıştır. Biz mahallelerimizin de en güzel ve yaşanabilir olması hedefiyle birçok çalışmayı hayata geçirdik. Mahallelerimize yollarımızdan parklara, sosyal yaşam evlerinden çevre düzenlemesine kadar birçok çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımızda şüphesiz muhtarlarımız ile sağladığımız sinerji önemlidir. Belediye bünyemizde yer alan Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı da muhtarlarımız ile iletişimimiz konusunda önemli bir misyon üstlendi” dedi.

“Birimlerimiz titiz çalıştı”
Sürekli ziyaretler ile kırsal mahallelerin beklentilerinin hemen yerine getirildiğine işaret eden Yaman, “İlgili birimimiz neredeyse hergün mahalle muhtarlarımızın arasında yer aldı. Onların talep ve önerilerinin sağlanması için hassasiyetle çalıştı. Karşılaşılan sorunlar için koordinasyonda en başarılı şekilde sağlandı. Bugüne kadar 2 bin 500 civarında talep ve sorun öğrenilerek giderildi. Öte yandan bu iş birliği neticesinde Kızıltepe ilçemizde muhtarlarımızın en iyi fiziki ortamlarda hizmet vermesini sağlayacak muhtarlar ofisini de hizmete açtık. İş birliğimiz ile güzel çalışmalar devam edecek” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çaldığı paraları harcayamadan yakalandı
Çaldığı paraları harcayamadan yakalandı
Hırsızlık zanlısı 6 kişi tutuklandı
Hırsızlık zanlısı 6 kişi tutuklandı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası