Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Tatvan polisinden öğrencilere kitap desteği

Bitlis’in Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından yürütülen "Genç Umutlar" projesi kapsamında ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere okuma kitabı dağıtıldı..

Tatvan polisinden öğrencilere kitap desteği
Tatvan polisinden öğrencilere kitap desteği
Advert

Bitlis’in Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından yürütülen "Genç Umutlar" projesi kapsamında ilçeye bağlı köy okullarındaki öğrencilere okuma kitabı dağıtıldı.
Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hayata geçirilen “Genç Umutlar” projesi tüm hızıyla devam ediyor. İlçedeki çocuk ve gençlerin suç ortamlarından uzaklaştırılması, kötü alışkanlıklardan korunması, kişisel ve sosyal gelişimlerine katkı sunulması amacıyla hayata geçirilen projenin faaliyetleri kapsamında ilçeye bağlı Göllü Köyü Ortaokulu, Çanakdüzü Köyü Ortaokulu, İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu, Hüsnü M. Özyeğin – Deniz Süren Ortaokulu, Yoncabaşı Ortaokulu ve Yoncabaşı Ortaokulu olmak üzere toplam 5 köy okulundaki 800 öğrenciye Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 100 Temel Eser ve Türk Klasiklerinden oluşan hikaye ve roman kitapları hediye edildi. Proje kapsamında öğrencilere ikram paketleri hediye edilip, okuma şenlikleri düzenlendi.
İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özkan; İlçe Emniyet Müdürü Tuncay Aygün ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer ile birlikte Yoncabaşı Ortaokulunda düzenlenen kitap dağıtım programına katılarak öğrencilere kitap dağıttılar. Çocuklara kitap okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte Kaymakam Özkan, hem öğrencilere kitap dağıttı hem de bol bol sohbet edip nasihatlerde bulundu. Kaymakam Özkan, kitap dağıtım programının ardından ise, okulun öğretmen ve idarecileriyle toplantı gerçekleştirdi.
“Genç Umutlar” projesi kapsamında etkinlik ve faaliyetlerin devam edeceği belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Katil zanlısı 10 yıl sonra yakalandı
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
Amed Sportif Faaliyetler’in futbolcuları öğrencilerle buluştu
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası