Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

GSYD'den Atilla'ya ziyaret

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) Başkanı Mehmet Yılmaz Bay ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

GSYD'den Atilla'ya ziyaret
GSYD'den Atilla'ya ziyaret admin
Advert

GSYD Başkanı  Mehmet Yılmaz Bay, geçtiğimiz günlerde kentteki spor bileşenlerinin katılımı ile düzenlenen ve geniş yankı uyandıran Spor Çalıştayı ile ilgili hazırladıkları sonuç raporunu Cumali Atilla’ya takdim etti. Bay,önümüzdeki günlerde düzenlemeyi planladıkları konferans ile ”Beş’te Devre,On’da Biter” ismini verdikleri ve kentin genelindeki çocukların katılımı ile gerçekleştirmeyi düşündükleri proje için Büyükşehir Belediyesi’nden destek beklediklerini dile getirdi.

Maddi manevi her türlü katkıyı sunmaya çalışıyoruz
Spora destek verdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Büyükşehir Belediyesi olarak yeni yaptığımız spor alanları ve düzenlediğimiz kurslarla farklı yaşlardan hemşehrilerimizi spora teşvik ediyoruz. Amatör ve profesyonel sporculara maddi ve manevi her türlü katkıyı sunmaya çalışıyoruz. Şehrimizde sporun gelişmesi için projelerimiz sürüyor" dedi.
Göreve geldikten sonra 50’den fazla semt sahası yaparak tesisleşmeye katkı sunduklarını, bir çok branşta çocuklara ve gençlere spor yapma imkanı sunduklarını belirten Atilla,önümüzdeki günlerde kentteki tüm kulüplere malzeme yardımı yapacaklarını da açıkladı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi