e Hakkari’de 240 yerleşim yerinin yolu kapandı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Hakkari’de 240 yerleşim yerinin yolu kapandı

Hakkari’de etkisini arttırarak sürdüren yoğun kar yağışı nedeniyle 240 yerleşim yerinin yolu kapandı..

Hakkari’de 240 yerleşim yerinin yolu kapandı
Hakkari’de 240 yerleşim yerinin yolu kapandı
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Hakkari’de etkisini arttırarak sürdüren yoğun kar yağışı nedeniyle 240 yerleşim yerinin yolu kapandı.
Hakkari il merkezi ile Yüksekova ve Çukurca ilçelerinde okullar bugün için tatil edilirken, kar yağışı da etkisini artırarak sürdürüyor. Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, il merkezinde 24 köy ve 49 mezra, Çukurca’da 8 köy ve 14 mezra, Yüksekova’da 60 köy ve 77 mezra, Şemdinli’de 2 köy ve 6 mezra olmak üzere 240 yerleşim yerinin ulaşıma kapandığı belirtildi.
Kar yağışının etkisini sürdürmesine rağmen il özel idaresi karla mücadele ekibinin çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü ifade edilirken, yüksek kesimlerde kar kalınlığının 3 metreyi bulduğu bildirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anız yangınına jandarma müdahalesi
Anız yangınına jandarma müdahalesi
Doç. Dr. Abdullah Atlı: ″Uyuşturucu kullanımı halk sağlığı için büyük bir tehdit oluşturuyor″
Doç. Dr. Abdullah Atlı: ″Uyuşturucu kullanımı halk sağlığı için büyük bir tehdit oluşturuyor″
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat