e Budak: Diyarbakır halkına teşekkür etti Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

istanbul escort

Budak: Diyarbakır halkına teşekkür etti

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Sayın Süleyman Serdar BUDAK, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır'a teşrifleri dolayısıyla, istasyon meydanını coşku ile dolduran Diyarbakır halkına teşekkür etti.

Budak: Diyarbakır halkına teşekkür etti
Budak: Diyarbakır halkına teşekkür etti admin

 

"Diyarbakır muhteşemdi. Miting alanını hınca hınç doldurdular.Şehirde adeta bir festival havası vardı. Bundan dolayı Diyarbakırlı hemşehrilerimden gurur duydum"

“ Peygamberler ve Sahabeler şehrimiz Diyarbakır, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı bağrına bastı. Bu nedenle Diyarbakırlı hemşehrilerimize ve AK Parti teşkilatlarımıza coşkulu karşılama ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum."

Diyarbakır Kararını Vermiş...

Artık Diyarbakır'ın AK Belediyecilik ile tanışma vakti geldi. Bunun için hizmet anlayışını şehrimiz hak ediyor. Süleyman Serdar BUDAK: Cumhurbaşkanımızın Belediyecilik Anlayışı, AK kadrolara verdiği en güzel mirasıdır. Çünkü AK Partinin temelinde belediyecilik var. Alanda gördük ki Diyarbakırlı hemşehrilerim kararını çoktan vermiş. Yaklaşık iki yıldır kayyım olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Cumali Atilla'nın yaptığı hizmet taktire şayandır. Eskiden terörle anılan şehrimizde artık hizmetler konuşuluyor, gelecek konuşuluyor. Diyarbakır da bu büyük değişimi gözardı etmeyecek ve kararını hizmetten huzurdan ve güzellikten yana değerlendirecektir.

Eğer 31 Mart' ta halkımız bize teveccüh gösterip bizi destekler ise AK Belediyecilikle şehrimizi tanıştırıp göreceğiz ki Diyarbakır bölgemizin parlayan yıldızı olacaktır. Vatandaşımızı mutlu ve huzurlu edecek hizmetlere imza atacağız.

Hemşehrilerimize güveniyorum ve biliyorum ki, onlar da artık huzurun şehri olan Diyarbakır'ı

"Hizmet İşi Gönül İşi" düsturunu benimseyen AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıracaktır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köylüler imece usulü kışa hazırlanıyor
Köylüler imece usulü kışa hazırlanıyor
EMŞAV’dan HDP önünde oturma eylemi yapan ailelere destek
EMŞAV’dan HDP önünde oturma eylemi yapan ailelere destek
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat