e DTSO Kadın Meclisi seçimleri 11 Nisan’da düzenlenecek Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

DTSO Kadın Meclisi seçimleri 11 Nisan’da düzenlenecek

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Kadın Meclisi seçimlerinin, 11 Nisan 2019 tarihinde oda binasında düzenleneceği öğrenildi..

DTSO Kadın Meclisi seçimleri 11 Nisan’da düzenlenecek
DTSO Kadın Meclisi seçimleri 11 Nisan’da düzenlenecek
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Kadın Meclisi seçimlerinin, 11 Nisan 2019 tarihinde oda binasında düzenleneceği öğrenildi.
DTSO Kadın Meclisi seçimlerinde odaya kayıtlı işletmelerden şirket yetkilisi olan kadınların, imza sirküleri veya yetki belgesi ile oy kullanabileceği kaydedildi. Düzenlenecek olan Kadın Meclisi seçiminde 48 kişi seçileceği bildirilirken, Kadın Meclisi’ne aday olacak kişilerin 29 Mart 2019 tarihine kadar dilekçeyi doldurarak DTSO Kadın Meclisi’nden sorumlu personele iletmesi gerektiği ifade edildi. Kadın Meclisi seçim çalışması için kadın yetkililerin yer aldığı üye listesinin DTSO tarafından hazırlandığı, meclis için başvuruda bulunan kadınların yer aldığı oy pusulalarında seçilecek kadınların işaretlenmesi usulüyle yapılacağı, en çok oy alanların listelenerek alınan oya göre 48 kişinin belirleneceği vurgulandı. 48 kişilik Kadın Meclisi’nin 30 Nisan 2019 tarihine kadar kendi içinde başkan ve yürütme kurulunu seçerek Kadın Meclisi ve organlarının seçimini tamamlayacağı bildirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakırlı kız öğrenciler stajlarını Romanya’da yapacak
Diyarbakırlı kız öğrenciler stajlarını Romanya’da yapacak
Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat