e Tunceli’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Tunceli’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği

Tunceli’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında sağlık çalışanları tarafından yapılan resimlerle sergi açılırken, Vali Tuncay Sonel, 24 sağlık personelini kura ile Prag gezisine gönderme müjdesi verdi..

Tunceli’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği
Tunceli’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Tunceli’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında sağlık çalışanları tarafından yapılan resimlerle sergi açılırken, Vali Tuncay Sonel, 24 sağlık personelini kura ile Prag gezisine gönderme müjdesi verdi.
Tunceli’de 14 Mart Tıp Bayramı etkinleri kapsamında devlet hastanesinde sağlık çalışanları tarafından yapılan resimlerin yer aldığı sergi açıldı.Açılan sergiyi Vali ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel gezerek bilgi alırken, Hastane Başhekimi Op. Dr. Çağdaş Özdemir ile sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Sağlık çalışanlarına karanfil veren Vali Sonel, kurayla belirlenecek 24 personeli Prag gezisine göndereceğini açıkladı.
Tıp bayramını anımsatan Vali Tuncay Sonel, "Doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza kutlu olsun. Tunceli’de arkadaşlarımız özveriyle çalışıyorlar. Fırsat buldukça onları ziyaret ediyoruz. Bugün doktorlar ve sağlık çalışanlarımızın çok güzel resimlerini, tablolarını gördük. Emek vermişler. Hem insan sağlığı konusunda başarılılar hem de resimde yetenekliler"dedi.
Sağlık camiasından son derece memnun olduklarını dile getiren Sonel, "Devlet hastanemiz çok büyük özveriyle çalışıyor. Tüm doktorlarımızı, sağlık çalışanlarımızı kutluyorum. 20 aydır Tunceli’deyiz. Hep Tunceli ailesi diyoruz. Bu aile içinde sağlık çalışanlarımız çok önemli bir yer tutuyor. Yapmış oldukları hizmetler, vatandaşlarımıza gösterdikleri yakın ilgi için çok teşekkür ediyorum"ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakırlı kız öğrenciler stajlarını Romanya’da yapacak
Diyarbakırlı kız öğrenciler stajlarını Romanya’da yapacak
Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat