e MİSİAD Başkanı Fırat Özmen’den Cumhur ittifakına destek Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

MİSİAD Başkanı Fırat Özmen’den Cumhur ittifakına destek

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Diyarbakır İl Başkanı Fırat Özmen Diyarbakır’da Cumhur ittifakının desteklediği AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla’yı desteklediklerini belirten bir basın açıklaması yaptı.

MİSİAD Başkanı Fırat Özmen’den Cumhur ittifakına destek
MİSİAD Başkanı Fırat Özmen’den Cumhur ittifakına destek admin

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla’yı desteklediklerini belirten Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Diyarbakır İl Başkanı Fırat Özmen, “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Devletimizin yanındayız ve cumhur ittifakı adaylarına desteğimiz tamdır” dedi. Diyarbakır MİSİAD İl Başkanı Fırat Özmen beraberindeki Başkan Yardımcısı Mehmet Bayka, Diyarbakır MHP Eski İl Milletvekili adayı Hasan Özmen, MHP eski İl Başkanı Aziz Doğan ve yönetimi, Ergin Aşiret Reisi Hasan Ergin, MHP il yönetiminde bulunan Abdullah Demircan birlikte hareket ederek Cumhur ittifakına destek olmak amacıyla Diyarbakır’ın il ve ilçelerinde seçim boyunca aktif çalışmalar yürüttüler.

MİSİAD İl Başkanı Fırat Özmen ve beraberindeki heyet son saate kadar sahada cumhur ittifakına tam destek vereceklerini beyan ederek, “Cumhur ittifakı milletin kendisidir, cumhur ittifakında sen ben yok biz varız” dediler. Cumhur ittifakının desteklediği AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla’nın Diyarbakır’ı adeta hizmet yağmuruna tuttuğunu belirten Başkan Özmen , “Son iki yılda adeta huzurun ve hizmetin yeniden doğduğu ve milletin devleti ile kucaklaştığı Peygamberler şehrimiz Diyarbakır ‘da Başkana karşı olan güven adeta coşku ve heyecan dolu. Değerli Başkanımız Sayın Cumali Atilla Beyefendinin Diyarbakır’da göreve geldiği günden bu yana gece gündüz demeden halkımız için büyük çaba göstererek güzel hizmetler yapmıştır. Kendisine her zaman desteğimiz tamdır. Diyarbakır son 2 yıl da tarihi değişime uğradı bu hizmetler asla unutulmayacaktır. Dini dili ırkı ne olursa olsun hiçbir zaman ayırım etmeden büyükşehir belediyesini makamı herkese açık tutmuştur. Halkı ile bütünleşmiştir elinden geleni yapmaya çalışmıştır artık huzur olsun insanlık olsun analar ağlamsın kardeşlik dostluk güzelliklerle duyulsun güzelim evliyalar insanlık şehri Diyarbakır. Diyarbakırlılar her daim Başkan Atilla’nın hizmetlerini taktir ediyor bizde derneğimiz olarak her zaman başkanımızın yanındayız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 71’inci günde
HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 71’inci günde
DTSO heyetinden Hasuni mağaraları ve Malabadi Köprüsüne gezi
DTSO heyetinden Hasuni mağaraları ve Malabadi Köprüsüne gezi
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat