e Uluslararası yoldaki obruk yeniden açıldı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Uluslararası yoldaki obruk yeniden açıldı

Batman’da geçtiğimiz hafta sonu kent girişinin 10’uncu kilometresindeki uluslararası karayolunda açılan 15 metre derinliğinde ve 6-8 metre genişliğindeki obruk yeniden açıldı..

Uluslararası yoldaki obruk yeniden açıldı
Uluslararası yoldaki obruk yeniden açıldı
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Batman’da geçtiğimiz hafta sonu kent girişinin 10’uncu kilometresindeki uluslararası karayolunda açılan 15 metre derinliğinde ve 6-8 metre genişliğindeki obruk yeniden açıldı.
Batman’da açılan ve Karayolları 9. Şube Müdürlüğü 97. Şube Şefliği tarafından yaklaşık 15 kamyon dolgu malzemesi ile kapatılan obruk belirlenemeyen bir sebepten dolayı yeniden açıldı. Dolgu yapılan ve asfaltlanan uluslararası karayolunda yeniden açılan obruk için Karayolları 97. Şube Şefliği ekipleri önlem aldı. Güvenlik şeridi ile etrafı kapatılan ve trafik akışının tek yönden sağlandığı yol için yeniden dolgu çalışması yapılacak. Obruk ile ilgili inceleme ve çalışmalar devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anız yangınına jandarma müdahalesi
Anız yangınına jandarma müdahalesi
Doç. Dr. Abdullah Atlı: ″Uyuşturucu kullanımı halk sağlığı için büyük bir tehdit oluşturuyor″
Doç. Dr. Abdullah Atlı: ″Uyuşturucu kullanımı halk sağlığı için büyük bir tehdit oluşturuyor″
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat