e Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü’nden ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

istanbul escort

Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü’nden ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı

Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere gıda kolileri ve Ramazan paketleri hazırladı..

Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü’nden ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı
Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü’nden ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere gıda kolileri ve Ramazan paketleri hazırladı.
Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karakoç’un katkılarıyla hazırlanan koliler ve paketler çeşitli gıda ürünlerinden oluşuyor. Bilnet Okulları Diyarbakır Kampüsü ve Karakoç Grup olarak sosyal yardımlaşma ve dayanışma kültürüne önem verdiklerini belirten Ekrem Karakoç, kolilerin ve paketlerin tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılacağını söyledi. Gösteriş olmaması için yardım yapılan vatandaşların resimlerine yer vermediklerini belirten Karakoç, “Yapılan hayrın ve iyiliğin gizli olması dinimizin emridir. Bu yüzden ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin resimlerine yer vermedik. Yaklaşık 150 bin lira değerinde paketler hazırlayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Bir toplumu ayakta tutan sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygusudur. Bizler de bu görevimizi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DÜ öğrencilerine oryantasyon eğitimi
DÜ öğrencilerine oryantasyon eğitimi
Bağlar Belediyespor’da hedef 3 puan
Bağlar Belediyespor’da hedef 3 puan
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat