e Yetişmez’in “Beni beraber öldürdük” kitabı çıktı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Yetişmez’in “Beni beraber öldürdük” kitabı çıktı

Antalya’da ikamet eden Hakkarili 23 yaşındaki gencin 70 sayfalık “Beni beraber öldürdük” adlı kitabı çıktı..

Yetişmez’in “Beni beraber öldürdük” kitabı çıktı
Yetişmez’in “Beni beraber öldürdük” kitabı çıktı
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya’da ikamet eden Hakkarili 23 yaşındaki gencin 70 sayfalık “Beni beraber öldürdük” adlı kitabı çıktı.
Akdeniz Üniversitesi Felsefe Bölümünde yüksek lisansa başlayan ve Yetişmez ailesinin 4’ncü çocuğu olan Hakkarili Burak Yetişmez, iki haftalık bir süre içerisinde yazdığı 70 sayfalık “Beni beraber öldürdük” adlı deneme kitabı çıktı. Burak Yetişmez, “Ben aslen Hakkariliyim. 5 yıl önce Hakkâri’den Antalya’ya üniversite okumaya gittim. Benim için zor bir süreçti. Kitapta da bahsi geçtiği üzere ben ürkmüş bir kediydim. Bu kitap 2 hafta içerisinde yazılıp ve düzenlendi. Kitabı yazmaya başlamam, geçmişimi duygusal olarak analiz etmemle başladı. Bu kitap 2 haftada yazıldı, fakat içerisinde 23 yılın geçmişini barındırıyor. Özellikle hayatımın son 5 yılı ile ilgili olan bu kitapta her insanın içinde kendini bulacağını düşünüyorum. Bir insanın hataları veya travmaları gelecekte ne gibi sorunlar doğurur söyleminin ağır bastığı bu kitaba arka kapakta da yazıldığı gibi bir aşkı 70 sayfaya sığdırmaya çalıştım. ‘Beni Beraber Öldürdük’ ismini seçmemin iki sebebi var; birincisi kitabın baş kahramandan gelen teklif, ikincisi ise gerçekten de beni beraber öldürdüğümüzü düşünmemden kaynaklanıyor. Özellikle benim gibi Hakkari’den çıkmış ve ruhu Hakkari’de kalanların kendini göreceği bu kitapta ana gayem kitabın okunması ve Hakkari’ye bir değer olarak kalmasıdır. Akdeniz Üniversitesi Felsefe Bölümünde yüksek lisansa başladım. Çıkarttığım kitap hem yayın evlerinde hem de Hakkari Taş Kırtasiyede temin edilebilir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 yıllık çocuk hasreti PRP ile son buldu
15 yıllık çocuk hasreti PRP ile son buldu
Diyarbakırlı gençler Mardinli çocukları hayallerine kavuşturdu
Diyarbakırlı gençler Mardinli çocukları hayallerine kavuşturdu
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat