e Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Kaymakamı Nazlı Demir tarafından şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi..

Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
Çermik’te şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Kaymakamı Nazlı Demir tarafından şehit aileleri onuruna iftar yemeği verildi.
Çermik Kaymakamı Demir, Ramazan ayı münasebeti ile şehit aileleri onuruna iftar programı düzenledi. Kaymakam Demir, katılımcılarla yakından ilgilendiği iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada, şehitlere Allah’tan rahmet yakınlarına da başsağlığı diledi. Kaymakam Demir, “Aziz şehitlerimizin değerli aileleri ve yakınları bugün böyle bir mübarek günde, Ramazan ayında, bir iftar sofrasında, sizlerle beraber olmaktan, sizleri misafir etmekten, ağırlamaktan büyük bir onur ve şeref duyuyorum. Sizler bizim en değerli misafirlerimizsiniz. Bu akşam daire amirimle birlikte sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Devletimizin bütün birimleri her zaman emrinizdedir. Ben bir kez daha bizleri yalnız bırakmayıp geldiğiniz ve davetimizi kırmayıp yemeğimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
İftar yemeğine katılan şehit yakınları Çermik Kaymakamı Nazlı Demir’e kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 yıllık çocuk hasreti PRP ile son buldu
15 yıllık çocuk hasreti PRP ile son buldu
Diyarbakırlı gençler Mardinli çocukları hayallerine kavuşturdu
Diyarbakırlı gençler Mardinli çocukları hayallerine kavuşturdu
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat Mardin evden eve, Mardin nakliyat, Mardin şehirler arası nakliyat, Mardin asansörlü nakliyat, Mardin şehirlerarası nakliyat