Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

"Daha müreffeh bir Türkiye için sandıktan ‘Evet’ çıkmalı"

Bölgenin kanaat önderlerinden Hamo Ağa lakaplı Mehmet Arslan’ın oğlu ve aynı zamanda AK Parti‘den 1 Kasım seçimlerinde Diyarbakır milletvekili adayı olan Tahsin Arslan, 16 Nisan referandum seçimlerinde ‘evet’ demek için birçok neden olduğunu, bölgenin daha yaşanabilir olması için sandıktan mutlaka evet çıkması gerektiğini söyledi.

admin
AdvertArslan, 'Evet' demenin bölgeyi hem ekonomik hem de insan hakları anlamında daha da ileriye götüreceğini ifade ederek, “Geçmişte çok sorunlar yaşadık. O dönemi yaşayanlar, ekonomik krizleri yaşayanlar bilirler. O sorunlar artık kalmadı. Adım adım güçlü Türkiye olduk. Kimse hastanelerde parasızlıktan rehin kalmıyor. Kimse hastanelerde muayene ve tedavi olmak için kuyruklarda beklemiyor. Kimse haksızlığa, hukuksuzluğa ve keyfi uygulamalara maruz kalmıyor. Tüm olumsuz yaşam koşulları geride kaldı. Bölgenin kalkındığı ve kalkınmaya devam ettiği, huzurun ve refahın olduğu bir dönem yaşıyoruz” dedi.
Darbeleri engellemek, çocuklar ve gençlerin geleceği, hem siyaset hem de ekonomik anlamda güçlü bir Türkiye için, daha müreffeh bir Türkiye için sandıktan ‘Evet’ çıkmasının önemine değinen Tahsin Arslan, "Bölgede çiftçinin, emekçinin, esnafın, çocuklar, gençler, anaların ve öğrencilerin, tüm kesimlerin, daha huzurlu ve mutlu yaşamaları için demokratik ve ekonomik adımlar atıldı. Bunun devamı ve daha güçlü adımlar için ‘Evet’ diyoruz. Biz geleceğimizin aydınlık olması için ‘Evet’ diyeceğiz” diye konuştu. İHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil köprüde asılı kaldı
Otomobil köprüde asılı kaldı
Kilis’te Lale devri
Kilis’te Lale devri
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi