Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan cadde ve sokaklarda trafik akışının düzenli yapılması için yol çizgileri çiziyor..

Asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi
Asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi
Advert

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan cadde ve sokaklarda trafik akışının düzenli yapılması için yol çizgileri çiziyor.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, sıcak asfalt çalışmasının tamamlandığı bulvar, cadde ve sokaklara yol çizgileri çiziyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan Ali Emri 1, 2, 3, 4 ve 5 ile Lise 1, 2, 3, 4 ve 5. sokaklarına yol çizgileri çizmeye başladı. Ekipler, çalışmayı Yol Çizgi Aracı ile yaparken, çalışmada çizgilerin daha iyi görünebilmesi için termoplastik boyası kullanılıyor. Yayaların ve araçların cadde ve sokaklarda daha güvenli ulaşım sağlamasını hedefleyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ali Emri ve Lise sokaklarına 2,5 kilometre yol çizgisi çizerek gün boyu sürdürülen çalışmayı tamamladı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asfaltı tamamlanacak bulvar, cadde ve sokaklarda, trafik akışının düzenli yapılması için yol çizgileri çizmeye devam edecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım