Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Hastaneler bölgesinde kaldırımlar yenileniyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Hastaneler bölgesindeki caddelerin bozulan ve eskiyen kaldırımlarını yenilemek için çalışmalara başladı..

Hastaneler bölgesinde kaldırımlar yenileniyor
Hastaneler bölgesinde kaldırımlar yenileniyor
Advert

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Hastaneler bölgesindeki caddelerin bozulan ve eskiyen kaldırımlarını yenilemek için çalışmalara başladı.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde bozulan ve eskiyen kaldırımları yenilemeye başladı. Yenişehir ilçesi Hastaneler Bölgesinde bulunan Dr. Yusuf Azizoğlu, Mimar Sinan, Dr. Şeref İnalgöz ve Prof. Selahattin Yazıcıoğlu Caddesi’nde kaldırım yapım işine başlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, eskiyen kaldırım taşlarının tümünü iş makinalarıyla söküyor. Söküm çalışmalarının tamamlanması ardından Hastaneler Bölgesi ile Diyarbakır Adliyesi arasındaki dört caddenin kaldırımlarına 20 bin metrekare kaldırım taşı döşenecek. Kaldırımlarda engellilerin rahat yürüyebilmesi için hissedilebilir yüzeyli taşlar da kullanılacak.
Kaldırım yenileme çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yıl içinde kent genelindeki bozulan ve eskiyen kaldırımların tümünü yenilemeyi hedefliyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kuzenlerin kavgasında kan aktı
Kuzenlerin kavgasında kan aktı
Hakkari polisi uyuşturucuya geçit vermiyor
Hakkari polisi uyuşturucuya geçit vermiyor
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım