Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

İçme suyu depolarından inceleme

Van Su ve Kanalizasyon İşleri (VASKİ) Genel Müdürü Abdulvehap Gezgen, Van’ın içme suyunun doğal ve sağlıklı olduğunu belirterek, kıymetinin bilinmesini istedi..

İçme suyu depolarından inceleme
İçme suyu depolarından inceleme
Advert

Van Su ve Kanalizasyon İşleri (VASKİ) Genel Müdürü Abdulvehap Gezgen, Van’ın içme suyunun doğal ve sağlıklı olduğunu belirterek, kıymetinin bilinmesini istedi.
Kente içme suyu sağlayan su depolarında incelemelerde bulunan VASKİ Genel Müdürü Abdulvehap Gezgen, Şabaniye Mahallesinde yapımı devam eden 30 bin ton su kapasiteli yeni terfi merkezi ve terfi hattını da gezerek yetkililerden detaylı bilgiler aldı. Su sıkıntısının yaşanmaması için VASKİ olarak yeteri kadar altyapı çalışmalarını yaptıklarının altını çizen Gezgen “Yeteri kadar suyumuz olmasına rağmen bilinçsiz tüketimden dolayı sıkıntı yaşanmaktadır. Vatandaşların, doğal kaynaklardan bize ulaşan Türkiye’nin en temiz sularından biri olan suyun kıymetini bilmeli ve özellikle israftan kaçınmalıdır’’ dedi.
Abdulvehap Gezgen, su sıkıntılarının en asgariye indirilmesi için içme suyu depolarını gezerek, devam etmekte olan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi