Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Anadolu Konfederasyonu kuruldu

Türkiye genelinde 48 ilde bulunan 75 sivil toplum kuruluşundan oluşan ’Anadolu Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu’ resmen kuruldu..

Anadolu Konfederasyonu kuruldu
Anadolu Konfederasyonu kuruldu
Advert

Türkiye genelinde 48 ilde bulunan 75 sivil toplum kuruluşundan oluşan ’Anadolu Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu’ resmen kuruldu.
Kuruluşunu bir toplantı ile kamuoyuna duyuran Anadolu Konfederasyonu (ANA-KON) yeni çalışmalarına hızla başlayacağının sinyalini verdi. Konfederasyon adına açıklama yapan Amed Diyarbakır Dernekler Federasyonu Başkanı Murat Gökhan, oluşumun tüm Türkiye için hayırlı olması dileklerini iletti. Bundan sonraki tüm siyasi, sosyolojik, kültürel ve ekonomi alanlarında söz sahibi olan bir sivil toplum kuruluşu olacaklarını yineleyen Gökhan, şimdiye kadar toplumsal fayda sağlamayan diğer kuruluşlar gibi olmayacaklarını ve kısa sürede etkili çalışmalarla görevlerini halk ve kardeşlik temelinde etkin projeler sunarak yerine getireceklerini söyledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi