Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Başkan Atilla, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki otobüs durağında incelemelerde bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını ve taleplerini dinledi..

Başkan Atilla, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi
Başkan Atilla, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi
Advert

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki otobüs durağında incelemelerde bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki durakta vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Atilla, otobüs durağında vatandaşlarla sohbet ederek çocuklara oyuncak dağıttı.

“Kentimizi halkımızla beraber yönetiyoruz”
Büyükşehir Belediyesi’nin sorunları çözmek için çalıştığını belirten Başkan Atilla, “Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmet ediyoruz. Vatandaşlarımızı seviyoruz, onların günlük hayatta sorun yaşamaması için yoğun çaba sarf ediyoruz. Kentimizi halkımızla beraber yönetiyoruz. Sokakta vatandaşın ayağına giderek isteklerini soruyoruz. Projelerimizi de buna göre yürütüyoruz” dedi.
Başkan Atilla, durakta bir halk otobüsüne binerek vatandaşın Büyükşehir Belediyesi’nden beklentilerini sordu. Başkan Atilla, daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşları olumsuz hava koşullarından korumak için yaptığı klimalı durağı inceledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi