Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Defarges hakkında suç duyurusu

Bingöl’de, Fransız Uluslararası Siyaset Bilim Uzmanı Philippe Moreau Defarges hakkında suç duyusunda bulundu..

Defarges hakkında suç duyurusu
Defarges hakkında suç duyurusu
Advert

Bingöl’de, Fransız Uluslararası Siyaset Bilim Uzmanı Philippe Moreau Defarges hakkında suç duyusunda bulundu.
Fikir ve Düşünce Derneği Fikri Asım Genç Şubesi Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik “O zaman geriye ya iç savaş ya da bunu söylemek zor ama onun öldürülmesi kalıyor” söyleminde bulunan Fransız Uluslarası Siyaset Bilim Uzmanı Philippe Moreau Defarges hakkında Genç Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
Suç duyurusuna ilişkin dernek tarafından yapılan açıklamada, “Genç Cumhuriyet Başsavcılığımıza iletmiş olduğumuz suç duyusunda da belirttiğimiz gibi batıda artık psikiyatrik bir rahatsızlığa dönüşen Erdoğan düşmanlığının geldiği son nokta kan dondurucudur. Bilim adamı ve entelektüel bir aydın kılığına bürünen vahşi kan sevici Defarges’in alçakça ve haince yaptığı açıklamalarından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Fikri- Asım Fikir ve Düşünce Derneği Hareketi olarak rahatsızlık duyduğumuzu belirtiyor bu konuda tüm yargı organlarını göreve davet ediyoruz” denildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi