Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Defarges hakkında suç duyurusu

Bingöl’de, Fransız Uluslararası Siyaset Bilim Uzmanı Philippe Moreau Defarges hakkında suç duyusunda bulundu..

Defarges hakkında suç duyurusu
Defarges hakkında suç duyurusu
Advert

Bingöl’de, Fransız Uluslararası Siyaset Bilim Uzmanı Philippe Moreau Defarges hakkında suç duyusunda bulundu.
Fikir ve Düşünce Derneği Fikri Asım Genç Şubesi Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik “O zaman geriye ya iç savaş ya da bunu söylemek zor ama onun öldürülmesi kalıyor” söyleminde bulunan Fransız Uluslarası Siyaset Bilim Uzmanı Philippe Moreau Defarges hakkında Genç Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
Suç duyurusuna ilişkin dernek tarafından yapılan açıklamada, “Genç Cumhuriyet Başsavcılığımıza iletmiş olduğumuz suç duyusunda da belirttiğimiz gibi batıda artık psikiyatrik bir rahatsızlığa dönüşen Erdoğan düşmanlığının geldiği son nokta kan dondurucudur. Bilim adamı ve entelektüel bir aydın kılığına bürünen vahşi kan sevici Defarges’in alçakça ve haince yaptığı açıklamalarından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Fikri- Asım Fikir ve Düşünce Derneği Hareketi olarak rahatsızlık duyduğumuzu belirtiyor bu konuda tüm yargı organlarını göreve davet ediyoruz” denildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de kısa süreli dolu yağışı
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
Hakkari’de “Hoş Geldin Bebek” projesi
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım