Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Diyarbakır’da hükümlülere girişimcilik eğitimi

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), KOSGEB ve İŞKUR ortaklığında düzenlenen ve 41 hükümlünün katıldığı “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” sertifika töreni Diyarbakır Yarı açık Ceza İnfaz Kurumu’nda gerçekleştirildi..

Diyarbakır’da hükümlülere girişimcilik eğitimi
Diyarbakır’da hükümlülere girişimcilik eğitimi
Advert

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), KOSGEB ve İŞKUR ortaklığında düzenlenen ve 41 hükümlünün katıldığı “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” sertifika töreni Diyarbakır Yarı açık Ceza İnfaz Kurumu’nda gerçekleştirildi.
Törene, DTSO Başkan Yardımcısı Metin Aslan, İŞKUR İl Müdürü İsmail Koç, Diyarbakır Yarı Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Yüksel Alan ve hükümlü kursiyerlerin katıldı. DTSO Başkan Yardımcısı Aslan, hükümlülerin verimli, üretken bireyler olarak toplumsal yaşama katılımlarını sağlamak ve cezaları bittikten sonra gelir getirecek bir meslek edinmelerine yardımcı olmak için girişimcilik eğitimlerini gerçekleştirdiklerini söyledi. DTSO olarak 2012 yılından beri girişimcilik eğitimleri düzenlediklerini belirten Aslan, 900’ü kadın olmak üzere toplam 2800 kişiye girişimcilik sertifikası verdiklerini belirtti. Aslan, sertifika alma hakkı kazanan kursiyerlere başarı dileklerinde bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Hani’de 15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında resim sergisi açıldı
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
Terörden arındırılan Lice’de 15 Temmuz sergisi
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi