Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Karlıova’da ücretsiz internet dönemi

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Fırat Kalkınma Ajansı desteğiyle yapılan ücretsiz internet istasyonları hizmete girdi..

Karlıova’da ücretsiz internet dönemi
Karlıova’da ücretsiz internet dönemi
Advert

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Fırat Kalkınma Ajansı desteğiyle yapılan ücretsiz internet istasyonları hizmete girdi.
Karlıova Belediyesi ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından projesi yapılan ve bakanlıkça kabul edilen ücretsiz internet erişimi vatandaşlar tarafından kullanılmaya başlandı.
Sosyal Destek Programı kapsamında hazırladıkları projenin Kalkınma Bakanlığınca kabul edildiğini bildiren Belediye Başkanı Veysi Bingöl, 6 aydır çalışmalarını sürdürdüğü ücretsiz internetin hizmete girdiğini söyledi.
Çarşı merkezinin tamamını kapsayacak şekilde istasyonların kurulduğunu aktaran Başkan Bingöl;" Bu proje üzerinde 6 aydır çalışıyorduk ve sonunda gençlerimiz, vatandaşlarımız için hizmete soktuk. Bu benim gençlerimize verdiğim sözdü yerine getirdim. Gençlerimiz istek ve taleplerine elimizden geldiği kadar yanıt vereceğiz” dedi.
Ücretsiz internet erişiminin talep olması halinde Karlıova’nın 6 mahallesine de istasyon kuracaklarını ifade eden Bingöl,belediye olarak tüm imkanları vatandaşlar için kuracaklarını kaydetti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakır valiliğinden saldırı açıklaması
Diyarbakır valiliğinden saldırı açıklaması
(Özel) Uyuşturucu bağımlısı abla kız kardeşini alarak kayıplara karıştı
(Özel) Uyuşturucu bağımlısı abla kız kardeşini alarak kayıplara karıştı
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım