Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Göç mağduru ailelere seminer

Hakkari TOBB Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülen “Çiçekler Solmadan” projesi kapsamında göç mağduru ailelere seminer verildi..

Göç mağduru ailelere seminer
Göç mağduru ailelere seminer
Advert

Hakkari TOBB Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülen “Çiçekler Solmadan” projesi kapsamında göç mağduru ailelere seminer verildi.
TOBB Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen 5. seminerde, Sosyal Hizmet Uzmanı Vedat Yalçın tarafından ailelere bilgiler verildi. Yalçın, “Öncelikle çocuğun ailesinin çok sağlam temelleri atılmış olup; anne, baba, kardeş gibi rolleri iyi bilmesi, benimsemesi ve ona uygun davranması, çocukta bir ‘aile’ kavramının oluşmasını sağlar. Böylelikle çocuğun ilk toplumsallaştığı grup olan kendi ailesinde bu adım sağlam atılmış olur. Aileden aldığı bu sağlam adımda ruhsal olarak; sevgi, saygı, şefkat, güven duygusu, kendini bir birey olarak görmesi, örnek alınabilecek anne baba örneğinin sunulması, sıcak bir yuva gibi gereksinimleri vardır. Bunların sağlanması ile çocuk kendine güvenli bir kişilik ve sağlıklı kişilik özellikleri geliştirir” dedi.
Yalçın, aile bireylerinden gelen sorulara da cevaplar verdi. Bir saat süren seminerin sonunda ailelere ikramlar yapıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma ekiplerinin arama yaptığı 2 evde silah ve mühimmat ele geçirildi
Jandarma ekiplerinin arama yaptığı 2 evde silah ve mühimmat ele geçirildi
Şanlıurfa’da trafik kazası: 2 ölü, 2 yaralı
Şanlıurfa’da trafik kazası: 2 ölü, 2 yaralı
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi