Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Van Bediüzzaman mevlidine hazır

Yeni Asya Gazetesi Van Temsilciliği ve Risale-i Nur Enstitüsü tarafından organize edilen Bediüzzaman Mevlidi 12 Ağustos Cumartesi günü Hz. Ömer Camiinde okunacak..

Van Bediüzzaman mevlidine hazır
Van Bediüzzaman mevlidine hazır
Advert

Yeni Asya Gazetesi Van Temsilciliği ve Risale-i Nur Enstitüsü tarafından organize edilen Bediüzzaman Mevlidi 12 Ağustos Cumartesi günü Hz. Ömer Camiinde okunacak.
Yeni Asya Gazetesi Van Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, “Van Mevlidine Van milletvekilileri, siyasi parti temsilcileri, Van’da bulunan STK temsilcileri davet edildi. Mevlidi Şerif programı başta Peygamber Efendimiz (S.A.V) olmak üzere Ashab-i Kiramin ruhlaına ve ahirete irtihal eden şehitlerimizin ruhlarına ve hususan Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’nin ruhlarına ithafen okutulacak. Bediüzzaman Van mevlidi-i programın da Van a gelecek olanlar nur menzillerini de ziyaret ediyorlar. Türkiye genelinde büyük bir katılımın Van’a gelmesi bekleniyor. Bu da güzel Şehrimiz Van’’in inanç turizmine önemli katkı sağlıyor. Mevlide katılan yazarlar kitaplarını imzalayacaklar. Ayrıca katılanlara yemek ikramları ile kitap ikramları yapılacak” denildi.
Geç yıl yapılacak olan Van Mevlidi Türkiye ’de yaşanan 15 Temmuz dolayısıyla iptal edildiği belirtildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari il genelinde çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi
Hakkari il genelinde çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi
Gelin ve damat da kavgaya karıştı, ortalık birbirine girdi
Gelin ve damat da kavgaya karıştı, ortalık birbirine girdi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi