Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Lice belediyesinden işçilere yarım maaş ikramiye

Diyarbakır’ın Lice İlçe Belediye Başkanlığı’na görevlendirilen İlçe Kaymakamı Sinan Başak, bir yandan ilçe halkına hizmet yaparken, diğer yandan da sosyal belediyecilik anlayışıyla işçi ve personele desteklerini sürdürüyor. Lice Belediye Başkanlığı tarafından yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle işçilere yarım maaş ikramiye yetirildi..

Lice belediyesinden işçilere yarım maaş ikramiye
Lice belediyesinden işçilere yarım maaş ikramiye
Advert

Diyarbakır’ın Lice İlçe Belediye Başkanlığı’na görevlendirilen İlçe Kaymakamı Sinan Başak, bir yandan ilçe halkına hizmet yaparken, diğer yandan da sosyal belediyecilik anlayışıyla işçi ve personele desteklerini sürdürüyor. Lice Belediye Başkanlığı tarafından yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle işçilere yarım maaş ikramiye yetirildi.
Aynı uygulamayı geçtiğimiz Ramazan bayramında da yapan yeni yönetim böylece vatandaş için olduğu gibi çalışanları için de ilklere imza attı. Belediye çalışanları ’bu güne kadar hiç ikramiye almadıklarını, yeni yönetimle birlikte çalışma şartları ve ortamlarının hızla değiştiğini, emeklerinin karşılığı olarak layık görülen bu ikramiyeler sayesinde bayram öncesin ihtiyaçlarını daha rahat karşıladıklarını ve kendilerini daha değerli hissettiklerini söyledi’.
Kaymakam ve Belediye Başkanı Sayın Sinan Başak yaptığı açıklamada; personelin her türlü hak ve alacaklarını alın teri kurumadan ödeme konusunda hassas olduklarını belirterek, "Sevgili Licelilerin her şeyin en iyisine layık olduğunu söylemiştik. Lice ve Liceliler için gece gündüz çalışan değerli çalışma arkadaşlarımın da bu anlamda imkanlarımız ölçüsünde emeklerinin karşılığını azami ölçüde almaları gerektiğine inanıyorum’’ dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım