Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Hani’de kırsal mahallelere hizmet seferberliği devam ediyor

Diyarbakır’ın Hani İlçe Belediyesi tarafından kırsal mahallelere hizmet seferberliği tüm hızıyla devam ediyor..

Hani’de kırsal mahallelere hizmet seferberliği devam ediyor
Hani’de kırsal mahallelere hizmet seferberliği devam ediyor
Advert

Diyarbakır’ın Hani İlçe Belediyesi tarafından kırsal mahallelere hizmet seferberliği tüm hızıyla devam ediyor.
Hizmet ağını her geçen gün artırmaya devam eden Hani Belediyesi, Diyarbakır, Büyükşehir Belediyesinin katkı ve destekleriyle kırsal mahallere hizmet götürmeye devam ediyor. Altyapı ve üst yapı çalışmalarıyla kırsal mahalleler cazibe merkezi haline gelirken, yapılan hizmetler ile kırsal mahalleler modern görünümüne kavuşuyor. Hani Belediyesi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek yapılan çalışma hakkında bilgi veren Hani Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, “Kırsal mahallerimize pek çok alanda önemli hizmetler götürmeye çalışıyoruz. Bu maksatla bugüne kadar kırsal mahallelerimizde meydan düzenlemeleri, çocuk parkı, köprü yapımları, köy konakları, tretuvar ve peyzaj çalışmaları gibi pek çok çalışma yapıldığını ve bu çalışmaların hızla devam ettiğini yapılan çalışmaların aciliyet durumuna göre belli bir plan doğrultusunda yapıldığını da buradan bir kez daha belirtmek istiyorum” dedi.
İlçe merkezi başta olmak üzere ilçenin tüm bölgelerindeki asfalt eksikliklerini gidermek adına kırsal mahallelerde muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalara devam ettiklerini anlatan Başkan Yazıcı, “Hedefimiz, Hani’de yaşayan tüm hemşerilerimize eşit hizmet götürmek. Bu sebeple Hani ilçemizin her bir köşesini ihya ederek, hep birlikte daha güzel bir ilçede yaşamanın yolunu arıyoruz” diye konuştu.
Hani ilçesinin yaşanabilir ve örnek alınan bir ilçe olması yolunda belediye olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz diyen Yazıcı, “Yol bu ihtiyaçların en başında geliyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da merkez ya da kırsal mahalle ayrımı gözetmeden Hani Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan her noktaya hizmet ulaştırmaya devam edeceğiz. Hem merkezde hem de kırsal mahallelerde halkımıza hizmetlerin götürülmesinde her zaman kendilerinden yakın ilgi ve alaka gördüğümüz Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ve ekibine huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyor, bu çalışmaların mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım