Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Diyarbakır’da 1’nci sınıf öğretmenlerine yönelik panel

Diyarbakır Dicle Üniversitesi (DÜ) ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 1’inci sınıf öğretmenlerine yönelik panel düzenlendi..

Diyarbakır’da 1’nci sınıf öğretmenlerine yönelik panel
Diyarbakır’da 1’nci sınıf öğretmenlerine yönelik panel
Advert

Diyarbakır Dicle Üniversitesi (DÜ) ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 1’inci sınıf öğretmenlerine yönelik panel düzenlendi.
DÜ Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 1. sınıf öğretmenlerine yönelik panel düzenledi. Öğretmenevi Konferans Salonunda düzenlenen "İlk Okuma ve Yazma Öğretimi Sürecini Değerlendirme” adlı panele, Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu, Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Giray Topal, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hayati Akyol, öğretim üyeleri ve çok sayıda sınıf öğretmeni katıldı.
Panelin açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Aslan, Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu belirterek, Hz. Ali’nin “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum” sözünün de bunu doğruladığını söyledi. Aslan, eğitimin her şeyin başı olduğunu vurgulayarak, hayata atılmanın temeli olan 1’inci sınıfın önemli olduğunu ve öğretmenlere çok büyük görev düştüğünü belirtti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fırat Nehri’ne düşen 2 kuzen boğuldu
Fırat Nehri’ne düşen 2 kuzen boğuldu
15 Temmuz gazisinin kapısını işaretleyip 2 mermi bıraktılar
15 Temmuz gazisinin kapısını işaretleyip 2 mermi bıraktılar
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi