Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Hani’de okul bahçeleri düzenleniyor

Diyarbakır’ın Hani İlçe Belediyesi, cadde ve bulvarlarında yaptığı parke taşı ve sıcak karışım asfalt çalışmalarının yanında eğitime katkı sağlamak amacıyla okul bahçelerini de sıcak karışım asfaltla asfaltlıyor. Okul bahçelerinin daha hijyenik ve ferah olması için yapılan çalışmalarla öğrencilerin çamurdan ve kirli ortamdan kurtulması hedefleniyor..

Hani’de okul bahçeleri düzenleniyor
Hani’de okul bahçeleri düzenleniyor
Advert

Diyarbakır’ın Hani İlçe Belediyesi, cadde ve bulvarlarında yaptığı parke taşı ve sıcak karışım asfalt çalışmalarının yanında eğitime katkı sağlamak amacıyla okul bahçelerini de sıcak karışım asfaltla asfaltlıyor. Okul bahçelerinin daha hijyenik ve ferah olması için yapılan çalışmalarla öğrencilerin çamurdan ve kirli ortamdan kurtulması hedefleniyor.
Okuldaki asfalt ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Şaban Arda Yazıcı, "Çocuklarımıza okul bahçelerinde daha hijyenik ve ferah bir ortam oluşturmak için ekiplerimiz tatil süresince asfalt ve çevre düzenlemesi çalışmaları yürütüyor. Hürriyet İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Gürbüz İlkokulu, Kuyular İlkokulu, Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu, Zübeyde Hanım Anaokulu, Borsa Anadolu İmam Hatip Lisesi okul bahçelerinde çevre düzenlemesi, parke taşı ve sıcak karışım asfaltlama çalışmaları gece gündüz demeden devam ediyor. Hani Belediyesi olarak bizler yılların biriktirdiği mağduriyetleri gidermeye çalışarak, yaptığımız modern yollarla okullarımıza ulaşımı elverişli hale getirerek çocuklarımıza daha iyi ortamlarda eğitim sağlama ve eğitimi her fırsatta gerek fiziki gerekse teknik donatılarla destekleme gayreti içerisindeyiz” dedi.

Velilerden teşekkür
Okul bahçelerinin asfaltlanmasından çok memnun olduklarını söyleyen okul aile birliği başkanları, veliler ve eğitimciler, yıllardır ihmal edilen hizmetlerin kısa süre zarfında gerçekleştirilmesinden dolayı Başkan Yazıcı’ya teşekkür etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orgeneral Akar, Irak sınırında
Orgeneral Akar, Irak sınırında
Amed Sportif’in kadın futbolcuları haftayı puansız kapattı
Amed Sportif’in kadın futbolcuları haftayı puansız kapattı
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım