Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Üniversite öğrencisinden köy okuluna yardım

Şırnak’ın Silopi ilçesi Irak sınırına sıfır noktadaki Beşiktaş köyünde okuyan öğrencilere üniversite öğrencisi Adem Çakmakçı kırtasiye ve spor malzemesi yardımında bulundu..

Üniversite öğrencisinden köy okuluna yardım
Üniversite öğrencisinden köy okuluna yardım
Advert

Şırnak’ın Silopi ilçesi Irak sınırına sıfır noktadaki Beşiktaş köyünde okuyan öğrencilere üniversite öğrencisi Adem Çakmakçı kırtasiye ve spor malzemesi yardımında bulundu.
Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü öğrencisi Adem Çakmakçı, sınırın sıfır noktasına bulunan Beşiktaş köyünde okuyan öğrencilere kırtasiye ve spor malzemesi yardımı yaptı. Çakmakçı kendi imkanları ile kırtasiye ve spor malzemelerini Beşiktaş köyünde okuyan öğrencilere ulaştırdı. Malzemeler, Beşiktaş İlkokulunda okulda okuyan 11 ilkokul öğrencisi ve Beşiktaş köyünde yaşayan 24 ortaokul öğrencisine dağıtan Çakmakçı daha sonra çocuklar okul bahçesinde basketbol oynadı. Öğrenciler yapılan yardımlardan dolayı teşekkür etti.
Adem Çakmakçı’yı internet üzerinden yaptıkları yardımlar sayesinde tanıdığını ve bu şekilde kendisi ile irtibata geçtiğini belirten Beşiktaş İlkokulu Müdürü Abdullah Erdoğan, “Bugün öğrencilerimiz ayrı bir sevinç yaşadılar. Kırtasiye malzemeleri onları çok mutlu etti. Eğitimleri için destek sağlayacak. Teşekkür ediyoruz” dedi.
Adem Çakmakçı ise, “Öğrencilere bazı spor aktiviteleri yapmaları için yardımda bulundum. Eğitim malzemeleri getirdim. Öğretmenimiz sayesinde ulaştık. Allah’ın izni ile yardımlarımız devam edecek. Üniversite öğrencisiyim. Bu tür projeleri yapıyorum. İhtiyaçları gidermeye çalışıyorum. Kendim ve arkadaşlarımın desteği ile bu tür yardımları gerçekleştiriyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de aranan 50 şahıs yakalandı
Mardin’de aranan 50 şahıs yakalandı
Komisyoncunun 6 milyon liralık vurgun yaparak ortadan kaybolduğu iddiası
Komisyoncunun 6 milyon liralık vurgun yaparak ortadan kaybolduğu iddiası
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi