Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Başkan Gülenç: “7’den 70’e herkesi dinliyoruz”

Diyarbakır’ın Bismil İlçe Belediyesinin her hafta Salı günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor..

Başkan Gülenç: “7’den 70’e herkesi dinliyoruz”
Başkan Gülenç: “7’den 70’e herkesi dinliyoruz”
Advert

Diyarbakır’ın Bismil İlçe Belediyesinin her hafta Salı günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor.
Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç tarafından gerçekleştirilen halk günleri toplantısında, her Bismilli, başkanla birebir görüşme imkanı buluyor. Belediye Başkanı Gülenç, amaçlarının tüm Bismilliler ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti. Bugüne kadar çok önemli işler başardıklarını söyleyen Gülenç, sosyal belediyecilik anlayışının en önemli unsurunu sosyal iletişimin oluşturduğunu söyledi. Gülenç, "Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden birleştirici olacağımızı söyledik ve bu sözümüzün arkasındayız" dedi.
Bismil’i hep birlikte yönetip değişimi ve dönüşümü birlikte başaracaklarını belirten Gülenç, “Bismil, sosyal belediyecilik anlayışıyla birlikte sosyal belediyeciliğin yaşanacağı bir yapının temsilcisi olacak" diye konuştu.
Önceliklerinin Bismil halkının yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu belirten Gülenç, sosyal belediyecilik anlayışının en önemli unsurunu sosyal iletişimin oluşturduğunu söyledi. Gülenç, “Kaliteli, hızlı ve doğru iletişimin çok önem kazandığı bir çağda yaşıyoruz. Bu nedenle Bismil Belediyesi olarak amacımız tüm Bismillileri ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek" ifadelerinde bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari il genelinde çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi
Hakkari il genelinde çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi
Gelin ve damat da kavgaya karıştı, ortalık birbirine girdi
Gelin ve damat da kavgaya karıştı, ortalık birbirine girdi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi