Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Başkan Çiftçi muhtarlarla bir araya geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte muhtarla bir araya geldi..

Başkan Çiftçi muhtarlarla bir araya geldi
Başkan Çiftçi muhtarlarla bir araya geldi
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte muhtarla bir araya geldi.
Türkiye’de ilk kez 2015 yılında kutlanmaya başlanılan ’Muhtarlar Günü’ nedeniyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programa muhtarlar yoğun ilgi gösterdi.
Cumhuriyet Sosyal Tesislerde düzenlenen geceye, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin yanı sıra Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Jandarma Alay Komutanı Albay Nuri Öztürk, İlçe Belediye Başkanları AK Parti eski Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, Emniyet Müdürü Velsal Tipioğlu, Muhtarlar Dernek Başkanları ile çok sayıda merkez ve kırsal mahalle muhtarı katıldı.
Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, muhtarlara merkezde ve kırsal alanlarda yapılan ve yapılacak olan proje çalışmaları ile ilgili bilgi vererek, "Muhtarlar mahallelerinde, ilçe belediye başkanları ilçelerinde, Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ise 1396 mahalleye hizmet ediyor. Şanlıurfa’nın AK Hükümetler döneminde nereden nereye geldiğini muhtarlarımız iyi biliyor. Dünyada her şey maddi değildir. Manevi olarak bu toplumun, bu ülkenin ve bu vatanın derinliğinde her zaman kardeşlik, yardımlaşma, paylaşma ve her zaman cennet olan vatana sahip olmalarının, onun uğrunda ölme vardır. Muhtarlarımız için çok önemli bir gündeyiz. Büyükşehir Belediye başkanlığımızın ev sahipliğinde muhtarlarımızla bir araya geldik. Muhtarlar bizim mahalledeki temsilcilerimizdir. Bizimle birlikte seçildiniz, bu milletin reyi ile seçildiniz ve bizde bu milletin reyi ile seçildik. Birbirimizi anlayarak, omuz vererek, kalben ve samimiyetle milletimizin huzuruna İnşallah önümüzdeki dönem gideceğiz" dedi.
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ise, "19 Ekim Muhtarlar Gününüzü kutluyorum. Her geçen yıl bu yıl ki kutlamalardan daha mutlu, coşkulu, daha iyi ve kaliteli hizmeti milletimize sunmuş olmanın onuruyla, gururuyla daha daha çok birlikteliliğimizin olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum" şeklinde konuştu.
Muhtarlara yönelik düzenlenen gece nedeniyle Eyyübiye Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Kestop, günün anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür ederek plaket takdim etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnsanlar akın edince On Gözlü Köprü kapatıldı
İnsanlar akın edince On Gözlü Köprü kapatıldı
‘Diyarbakırspor'u kurtardık, bu kent neden suskun’
‘Diyarbakırspor'u kurtardık, bu kent neden suskun’
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi