Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

AK Parti’den öğrencilere kırtasiye yardımı

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı, Bağlar ilçesi Gömmetaş köyü öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu..

AK Parti’den öğrencilere kırtasiye yardımı
AK Parti’den öğrencilere kırtasiye yardımı
Advert

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı, Bağlar ilçesi Gömmetaş köyü öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar, İl Başkan yardımcısı Necla Uysan ve yönetim kurulu üyeleri, merkez Bağlar ilçesine bağlı Gömmetaş köyünü ziyaret ederek, ilk ve ortaokul öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu. İl Başkanı Muhammed Akar, çocukların ihtiyaçlarını karşılamanın kendileri için çok güzel bir duygu olduğunu belirterek, AK Parti olarak, sağlıktan sonra en büyük yatırımı eğitime yaptıklarını söyledi. Köylerde okuyan öğrenciler ile şehirlerde okuyan öğrencilerin eğitimde aynı olanaklara sahip olmasının önemine vurgu yapan Akar, “Eğitim toplumların gelişmesinde en önemli dayanak olarak gördüğümüz için teşkilat olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. AK Parti olarak eğitime ayrı bir önem veriyoruz. Çocuklar ülkemizin geleceği, teminatıdır ve onların her anlamda daha donanımlı yetişmesi gerekir. Biz AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı olarak, hazırladığımız kırtasiye setlerini ekonomik zorluk çeken ve köy okullarında okuyan ailelerin eğitim çağındaki çocuklarına dağıtıyoruz. Bu kapsamda öğrencilerimizin eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla kırtasiye malzemeleri ve çanta yardımında bulunduk. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize yılın her döneminde yardım elimizi uzatmayı sürdüreceğiz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakır’da uyuşturucuya darbe
Diyarbakır’da uyuşturucuya darbe
O PKK’lı Batman’da yakalandı
O PKK’lı Batman’da yakalandı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi