Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Vanlı sanatçıdan ‘Yaralı Gönlüm’ albümü

VAN (İHA) – Vanlı sanatçı Ali Gündüz, ‘Yaralı Gönlüm’ albümüyle tekrar hayranlarının karşısına çıktı..

Vanlı sanatçıdan ‘Yaralı Gönlüm’ albümü
Vanlı sanatçıdan ‘Yaralı Gönlüm’ albümü
Advert

VAN (İHA) – Vanlı sanatçı Ali Gündüz, ‘Yaralı Gönlüm’ albümüyle tekrar hayranlarının karşısına çıktı.
Türk halk müziğinin sevilen sesi Ali Gündüz, uzun süredir çalıştığı ‘Yaralı Gönlüm’ albümünü çıkardı. Çıkardığı albüm ile ilgili açıklama yapan Gündüz, her zaman Türk halk müziğine katkı sunmaya çalıştığını belirterek, “Yaptığım eserlerin birçoğunda Van ismi geçiyor. Bir sanatçı olarak ilimizin tanıtılması için büyük uğraşlar veriyorum. Bunun bir örneği de 15 Temmuz darbe girişiminin hemen ertesi günü ‘Vanlıyam Şanlıyam Darbeye Karşıyam’ eserimle halkımızın kahramanlığını dile getirdim. Bu eserimi 27 gün boyunca büyük bir şerefle meydanlarda seslendirdim” dedi.
Çok kısıtlı imkanlarla çalıştığını ifade eden Gündüz, “Sanatçı olmanın bedeli bazen çok ağır olabiliyor. Sevenlerin sürekli senden çalışma bekliyor. Zaten kıt kanaat geçiniyoruz. Hal böyle iken şaşırıp kalıyoruz. Van’da sanata ve sanatçıya büyük bir ilgisizlik var. Yaptığımız bu çalışmalar için bize bir teşekkürü bile çok görüyorlar. Ama yine de uzun bir aradan sonra sevenlerimin huzuruna çıkmanın mutluluğu içerisindeyim. Bu anlamda albümde emeği geçen ve maddi manevi desteklerini esirgemeyen çok kıymetli ağabeylerime, dostlarıma, yapımcıma, menajerime ve tüm orkestra ekibime teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şırnak’ta 27 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi
Şırnak’ta 27 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi
Batman’da asayiş denetimleri sürüyor
Batman’da asayiş denetimleri sürüyor
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi