Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

AK Partili Öznur Çalık Hakkari’de

AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekilli Öznur Çalık, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Hakkari’ye geldi..

AK Partili Öznur Çalık Hakkari’de
AK Partili Öznur Çalık Hakkari’de
Advert

AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekilli Öznur Çalık, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Hakkari’ye geldi.
’Sosyal Politikalarda Gönül Adımları Hakkari’yi Dinliyoruz’ projesinin startını Hakkari’de veren AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekilli Öznur Çalık, AK Parti milletvekilleri, AK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullan Gür, AK Parti eski İl Başkanı Nurettin Fırat ile birlikte Karşıyaka Mahallesinde bir şehit ailesini de ziyaret ederek Cumhurbaşkanının selamlarını iletti.
Daha sonra AK Parti binasına geçen Çalık, yaptığı açıklamada, “Yaptığımız yatırımlarla beraber Hakkari’nin bir turizm şehri olması gerekir. Hakkari’nin doğal sporların olduğu bir merkez olması gerekir. Hakkari’nin bir yatırım merkezi olması gerekir. Hakkari cazibe merkezlerimizin içerisinde, devlet olarak AK Parti olarak burada fabrikaları yapacağız. Yatırımlarımız gelecek Allah nasip ederse burada istihdamı sizlerle beraber sağlayacağız” dedi.

“O kazdıkları çukura kendilerinin düştüğünü hepiniz biliyorsunuz"
“Bizi ayrıştıranlar, bizi bölmek isteyenler, bizi çarpmak isteyenleri Hakkarililer sandıkta çarpacak “diyen Çalık “Yüce Rabbim bu milleti bölmek isteyenlere bilsinler ki o çarpan suretiyle yerle ıslah edecektir inşallah. HDP’nin burada yapmış olduğu geçmiş dönemlerde çukur siyasetine siz cevap verdiniz. Onlara yol yorgan vermediniz. Çukur, hendek siyasetinin artık bittiğini, hendek siyasetinin artık yerle yeksan olduğunu o kazdıkları çukura kendilerinin düştüğünü hepiniz biliyorsunuz. Burada vatandaşlarımızı, esnaflarımız gezdik. Ailelerimizi ziyaret ettik. Sivil toplum örgütlerini ziyaret ettik ve hepsinin gözünde Hakkari için arzu vardı ve Türkiye’nin beraberliği için arzusu ve isteği vardı. Hakkari bizim için ve bütün Türkiye için çok önemlidir” şeklinde konuştu.
CHP’nin insansız hava araçları (İHA) eleştirine de tepki gösteren Çalık, “Onlar terörist taziyelerine katılarak saflarını ortaya koymuştur” dedi.
Esnafı ziyaret eden Çalık ve beraberindeki milletvekilleri daha sonra Hakkari’den ayrıldı. Konuşma sonrası AK Parti il teşkilatı tarafından Çalık’a Hakkari hatırası kilim hediye etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari il genelinde çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi
Hakkari il genelinde çok sayıda kaçak malzeme ele geçirildi
Gelin ve damat da kavgaya karıştı, ortalık birbirine girdi
Gelin ve damat da kavgaya karıştı, ortalık birbirine girdi
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi