Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Rektör Bağlı, Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı..

Rektör Bağlı, Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı
Rektör Bağlı, Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı
Advert

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Rektör Bağlı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında;
“Milletimizin hür ve bağımsız olma yüksek iradesinin açık tecellisi olan cumhuriyet; aziz milletimiz için hayati öneme sahip olan ’Milli iradenin tüm dünyaya ilanıdır. Böylece hakimiyetin; kayıtsız şartsız milletin’ olduğu, milli irade üzerinde hiçbir gücün olmayacağı teslim edilmiştir. Bu yıl, 94. yıldönümünü kutladığımız cumhuriyetimiz ile elde ettiğimiz kazanımların milletçe haklı gururunu yaşıyoruz. Bu cennet vatanı inşa etmek için verilen topyekun mücadelenin ardından elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin kazanımlarını; milletçe korumak ve geliştirmek en asli vazifemiz olacaktır. Tarihsel süreç içerisinde, ülkemiz ve cumhuriyetimizin beka ve gelişimine kasteden dahili ve harici tüm düşman unsurlara karşı hayatlarını ortaya koyan; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en samimi duygularımla kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hasankeyf’e turist akını
Hasankeyf’e turist akını
Diyarbakır’da teröre büyük darbe: 4 terörist etkisiz hale getirildi
Diyarbakır’da teröre büyük darbe: 4 terörist etkisiz hale getirildi
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım