Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Şanlıurfa’daki öğrenciye basketbolcuların imzaladığı forma hediyesi

TED Şanlıurfa Koleji öğrencisi Yusuf Akıl, TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’ndan istediği imzalı formasına kavuştu. Akıl’a, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü tüm sporcularının imzaladığı formayı Okul Müdürü Arif Kemal Şamat teslim etti..

Şanlıurfa’daki öğrenciye basketbolcuların imzaladığı forma hediyesi
Şanlıurfa’daki öğrenciye basketbolcuların imzaladığı forma hediyesi
Advert

TED Şanlıurfa Koleji öğrencisi Yusuf Akıl, TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’ndan istediği imzalı formasına kavuştu. Akıl’a, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü tüm sporcularının imzaladığı formayı Okul Müdürü Arif Kemal Şamat teslim etti.
Müdürler toplantısı için geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya gelen TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’ndan 8-A sınıfı öğrencisi Yusuf Akıl, güzel bir istekte bulundu. Okulu ziyaret ettiği sırada Pehlivanoğlu’nun yanına gelen Yusuf Akıl, TED Ankara Koleji Spor Kulübü Basketbol takımının imzalı formasını Genel başkan Pelivanoğlu’ndan istedi. Öğrencisinin isteğini geri çevirmeyen Pehlivanoğlu, kulüp başkanını telefonla arayarak, 8-A sınıfındaki tüm öğrenciler için forma gönderilmesini istedi. Pehlivanoğlu, kendisinden forma isteyen Yusuf Akıl için ise tüm sporcular tarafından imzalanmış forma gönderilmesini de talep etti.
“İmzalı forma geldi”
Selçuk Pehlivanoğlu’nun talimatıyla Ankara’dan gelen formalar Okul Müdürü Arif Kemal Şamat, tarafından Yusuf Akıl ve arkadaşlarına teslim edildi. TED Ankara Spor Kulübü Basketbol Takımı oyuncularının imzaladığı formayı giyen Yusuf Akıl’ın mutluluk ve heyecanı gözlerine yansıdı.
“Özgüveni yüksek nesiller yetiştiriyoruz”
Okul Müdürü Arif Kemal Şamat, TED Şanlıurfa Koleji olarak özgüveni yüksek nesiller yetiştirdiklerini belirterek, 8. Sınıf öğrencisi Yusuf Akıl’ın Genel Başkan Pehlivanoğlu’ndan imzalı forma istemesinin bunun güzel örneklerden biri olduğunu söyledi.
Öğrencinin özgüvenini TED Genel Başkanı Pehlivanoğlu’nun da takdir ettiğini belirten Şamat, “Biz otelde, TED Okul Müdürleri toplantısında iken okulumuzu ziyaret eden genel başkanımız öğrencimiz Yusuf Akıl’ın özgüveninden etkileniyor. İmzalı forma talebini yerine getirmek için kulüp yetkilisini arıyor. Sınıftaki diğer öğrencilerimiz de forma isteğinde bulununca hepsi adına forma gönderilmesini söylüyor. Biz de TED Şanlıurfa Koleji ailesi olarak başkanımıza ve TED Ankara Kolejliler Spor Kulübüne teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da devrilen hafif ticari araçtaki 3 kişi yaralandı
Şanlıurfa’da devrilen hafif ticari araçtaki 3 kişi yaralandı
Şanlıurfa’da 1 milyon kitabın dağıtımına başlandı
Şanlıurfa’da 1 milyon kitabın dağıtımına başlandı