Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Diyarbakırlı esnaftan örnek davranış

Diyarbakır’da esnaflık yapan bir kişi, engelli vatandaşların yaptığı el işi ürünleri satıp, hiçbir ücret almadan parasını kendilerine veriyor..

Diyarbakırlı esnaftan örnek davranış
Diyarbakırlı esnaftan örnek davranış
Advert

Diyarbakır’da esnaflık yapan bir kişi, engelli vatandaşların yaptığı el işi ürünleri satıp, hiçbir ücret almadan parasını kendilerine veriyor.
Diyarbakır’da hediyelik eşya satan Ahmet Çeçen, engelliler için anlamlı bir kampanyaya imza attı. Aynı ürünleri kendisi yapabilecek durumda olan Çeçen, engelli vatandaşların dertlerine derman olmak için, onların cam fanus ve bardaklar üzerinde işledikleri ürünleri hiçbir karşılık almadan dükkanında satıyor. Sattığı ürünleri birer birer not eden Çeçen, ürünlerden gelen parayı hangi engelli vatandaş getirmişse eksiksiz ona teslim ediyor. Yaptığı çalışma ile engellilerin gönlünde taht kuran Çeçen, “Dükkanımda hediyelik eşya ürünleri de satıyorum. Engelli vatandaşlar kendi yaptıkları ürünleri satmak için yanıma geldi. Belli bir ücret karşılığı el emekleri ürünlerini dükkanımda satmayı önerdiler. Ben hiçbir ücret almadan ürünleri satacağımı söyledim. Hepimiz engelli adayıyız, onlara ellerimizden geldiğince yardım etmeliyiz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soylu talimat verdi, operasyon genişletildi
Soylu talimat verdi, operasyon genişletildi
Sonbahar alerjilerinden korunmak için 6 öneri
Sonbahar alerjilerinden korunmak için 6 öneri
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi