Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Peygamberimizi anma programı

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, vatandaşları "Kutlu Doğum Haftası" etkinliğine davet etti. DBP'li yönetimin zamanında, belediye tarafından Peygamber Efendimiz "Hazreti Muhammed'e hakaret" afişi bilboardlarda asılmıştı ve birçok kesimden tepki görmüştü.

Peygamberimizi anma programı
Peygamberimizi anma programı admin
Advert

 

 

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, bu kez kentin aynı bilboardlarında gerçekleştirilecek olan "Hz. Muhammed Mustafa Efendimizi Anma ve Mevlid Kandili" programı için ilan astırdı.  Kongre ve Kültür Merkezi'nde 29 Kasım'da gerçekleştirilecek etkinlik için ilanlar kentin değişik noktalarındaki bilboardlara asıldı.

2015 yılında DBP'li belediye yönetimi döneminde çocuk gelinlere dikkati çekme gerekçesiyle Danimarkalı bir karikatüristin "Hazreti Muhammed'e hakaret içeren" çiziminin kullanıldığı  afişler bilboardlara asılmıştı. ‘Hz. Muhammed Mustafa Efendimizi Anma ve Mevlid Kandili’ programının duyuru afişi hem bu bilboarda hem de değişik noktalara asılarak duyuruldu.

Yenişehir Belediye Başkan Vekili Serdar Kartal,  kadim şehrin  "Hazreti Muhammed'e hakaret" ile anılan bir yer olarak anımsanmasını arzu etmediklerini kaydetti.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de PKK’ya darbe: Toprağa gömülü cephanelik ele geçirildi
Bingöl’de PKK’ya darbe: Toprağa gömülü cephanelik ele geçirildi
Diyarbakır’da teröre bir darbe daha
Diyarbakır’da teröre bir darbe daha
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi