Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Koton heyetinden Vanlı tekstilcilere ziyaret

Koton Mağazacılık Tekstil ve Sanayi Ticaret A.Ş. yetkilileri, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) işbirliğiyle Van’daki tekstil ve hazır giyim imalatçılarını ziyaret ettiler..

Koton heyetinden Vanlı tekstilcilere ziyaret
Koton heyetinden Vanlı tekstilcilere ziyaret
Advert

Koton Mağazacılık Tekstil ve Sanayi Ticaret A.Ş. yetkilileri, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) işbirliğiyle Van’daki tekstil ve hazır giyim imalatçılarını ziyaret ettiler.
Koton Mağazacılık Tekstil ve Sanayi Ticaret A.Ş. yetkilileri, DAKA işbirliğiyle iki günlük program çerçevesinde Van’daki tekstil ve hazır giyim imalatçılarını ziyaret etti. DAKA uzmanları eşliğinde Van Tekstilkent ve il merkezindeki on beşi aşkın tekstil firmasını ziyaret eden Koton yetkilileri, üretici firmalarla görüşmeler gerçekleştirdiler. Ziyaretle üretici firmaların üretim kapasitesini ve kalitesini yerinde görme fırsatı yakaladıklarını, bazı firmalarla sözleşme imzalama aşamasına gelindiğini belirten Koton yetkilileri, Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı kapsamında kurulan Van Tekstilkent ile Van’da önemli bir kümelenmenin sağlandığını kaydettiler. Şirket yetkilileri, yakın gelecekte sahip olduğu potansiyelle Van’ın Doğu Anadolu’da hem tekstil ve hazır giyim imalatçıları hem de mağaza zincirleri açısından önemli bir merkez olacağını dile getirdiler.
Vanlı üretici firma temsilcileri de, aracı firmalar yerine global mağaza zincirlerine sahip şirket yetkilileriyle doğrudan görüşme ve işbirliği imkanı yakaladıklarından ötürü memnuniyetlerini ifade ettiler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soylu talimat verdi, operasyon genişletildi
Soylu talimat verdi, operasyon genişletildi
Sonbahar alerjilerinden korunmak için 6 öneri
Sonbahar alerjilerinden korunmak için 6 öneri
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi