Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Altaç’tan Kılıçdaroğlu’na tepki

Hukukçu ve Siyasetçi Aydın Altaç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mal varlığının 3,5 milyar dolar olduğu iddiasına tepki gösterdi..

Altaç’tan Kılıçdaroğlu’na tepki
Altaç’tan Kılıçdaroğlu’na tepki
Advert

Hukukçu ve Siyasetçi Aydın Altaç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mal varlığının 3,5 milyar dolar olduğu iddiasına tepki gösterdi.
Altaç, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik sözlerinin tutarsız, temelsiz ve her türlü kavramı ve değeri istismar ettiğini savunarak, Kılıçdaroğlu’nun milli duruşla ilgili önemli bir sorun olduğunu ileri sürdü. Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden başlayarak 3 milyar dolarlık malvarlığı olduğu iftirasına varan hezeyan noktasına geldiğini ifade eden Altaç, “Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanımıza sadece parlamentoda değil, her oturumda hakaret ediyor bunu anlamak mümkün değil. Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a 15 Temmuz’dan beri FETÖ’nün kendini ibra etmek için hangi argüman hangi söz, iftira, senaryo varsa onu anlatıyor. En son 15 Temmuz’a kontrollü darbe, tiyatro diyecek kadar alçaldı. Kılıçdaroğlu iddiasını ispatla mükelleftir. Eğer iddiasını ispatlayamazsa hem Cumhurbaşkanımızdan hem de aziz milletimizden özür dilemelidir” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kuzenlerin kavgasında kan aktı
Kuzenlerin kavgasında kan aktı
Hakkari polisi uyuşturucuya geçit vermiyor
Hakkari polisi uyuşturucuya geçit vermiyor
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım