Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Diyarbakır OLAY

Belediye Başkanı Ekinci, gençlere yatırımın süreceğini müjdeledi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, belediyenin ak evler spor salonunda eğitim gören öğrenciler arasında düzenlenen turnuvanın final müsabakasında, gençliğe yatırımlarının süreceğini müjdeledi..

Belediye Başkanı Ekinci, gençlere yatırımın süreceğini müjdeledi
Belediye Başkanı Ekinci, gençlere yatırımın süreceğini müjdeledi
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, belediyenin ak evler spor salonunda eğitim gören öğrenciler arasında düzenlenen turnuvanın final müsabakasında, gençliğe yatırımlarının süreceğini müjdeledi.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi Ak Evler Spor Salonlarında eğitim gören öğrenciler arasında düzenlenen halı saha futbol turnuvasının final müsabakasına katıldı. Yaklaşık 6 bin gencin çeşitli branşlarda eğitim aldığı kurslar ve sportif faaliyetler, düzenlenen halı saha futbol turnuvası final müsabakasıyla sona erdi. Final müsabakalarına katılan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, başarılı takımlara ve gençlere kupa ve madalyalarını verdi. Hayati Harrani 2 Ak Ev Spor Salonun 1. olduğu turnuvada, Muradiye Ak Ev Spor Salonu 2. Şıh Maksut Spor Salonu da 3. oldu. Akabe Ak Evler Spor Salonun en centilmen takım seçildiği turnuvada gençlerle bir araya gelen Başkan Ekinci, gençlere yatırımın hız kesmeden sürdüreceklerini de müjdeledi.
Öte yandan ilçede 3 gençlik merkeziyle birlikte toplamda 20 Ak Ev Spor Salonunda bir yandan değerler eğitimi alan gençler diğer yandan sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlere de yönlendiriliyor. Ak Evler Spor salonlarından kendi branşları dışındaki kurslara da katılım gösteren gençler ayrıca milli ve manevi değerler eğitimi de alıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Büyükşehir’den öğrencilere deneme sınavı
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
Yardımlarla geçiniyordu, iş yerini kurdu
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım