Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Kursiyerler tarafından sergi açıldı

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesinin düzenlediğimiz kurslarda eğitim gören kursiyerler, eserlerini sergiledi..

Kursiyerler tarafından sergi açıldı
Kursiyerler tarafından sergi açıldı
Advert

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesinin düzenlediğimiz kurslarda eğitim gören kursiyerler, eserlerini sergiledi.
İşaret dili kurslarına devam eden öğrencilerin işaret dili ile sergilediği 3 şarkı ile renk kattığı etkinlikte, resim ve görsel sanatlar kurslarına dönem boyunca katılım sağlayan ve eğitimini tamamlayan kursiyerler eserleri sergilendi. Sergide ayrıca eğitim kurslarına devam eden bir annenin çocuğuna okumayı sevdirmek ve eğitimini sağlamak amacıyla yapmış olduğu hikaye-resim çalışması sergilendi. Annenin hikaye kitabını sayfa sayfa resimleyerek çocuğuna okumayı ve resim sanatını sevdirmeyi amaçladığı çalışma katılımcılardan tam not aldı.
İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, bilgi evlerimizdeki kurslara katılan kursiyerlerimizin düzenlenen sosyal etkinlikler ile kaliteli ve hoş vakit geçirmelerini amaçladıklarını ifade ederek, bu kursların aynı zamanda kariyer planları içinde bir ilk adım olduğunu belirtti.
Kayapınar Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğü tarafından etkinlikte başarılı olan kursiyerler ve öğretmenleri sinema ve yemek ile ödüllendirildi. Sinema ve toplu yemek etkinliğine öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra etkinliğe veliler de katıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Türk bayrakları il ışıldıyor
Hakkari Türk bayrakları il ışıldıyor
Sürüden ayrılan koyunlara kurtlar saldırdı, 40’ı telef oldu
Sürüden ayrılan koyunlara kurtlar saldırdı, 40’ı telef oldu
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi