Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Batman’da aile ve hukuk semineri verildi

Medeniyet Fikir, Düşünce, Siyaset, İktisat Derneği Batman Şubesi tarafından "Aile ve Hukuk" konulu seminer verildi..

Batman’da aile ve hukuk semineri verildi
Batman’da aile ve hukuk semineri verildi
Advert

Medeniyet Fikir, Düşünce, Siyaset, İktisat Derneği Batman Şubesi tarafından "Aile ve Hukuk" konulu seminer verildi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığınca desteklenen ve Medeniyet Derneği Batman Şubesinin yürüttüğü, "Medeniyet Akdemi ve Gençlik Merkezi" projesi kapsamında, Kültür Müdürlüğü konferans salonunda Aile ve Hukuk Konulu seminer düzenlendi. Seminere konuşmacı olarak katılan Avukat Adile Gürbüz, nişan, evlilik, boşanma, aile içi sorumluluklar, şiddet konularının hukuki boyutlarını anlattı.
Medeniyet Derneği Batman Şube Başkanı Yahya Koyun, Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığının destekleriyle yürüttükleri proje kapsamında bu tarz seminerler vermeye devam edeceklerini bildirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyarbakır’da uyuşturucuya darbe
Diyarbakır’da uyuşturucuya darbe
O PKK’lı Batman’da yakalandı
O PKK’lı Batman’da yakalandı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi