Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Huriye Biter’den Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, yayımladığı mesaj ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı..

Huriye Biter’den Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
Huriye Biter’den Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
Advert

AK Parti Harran İlçe Kadın Kolları Başkanı Huriye Biter, yayımladığı mesaj ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
Huriye Biter, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Huriye Biter, mesajında “Demokrasinin olmazsa olmazlarından birisi olan basın aynı zamanda kamu menfaatlerinin de göz önünde bulundurulması gereken, kamu adına denetim ve oto kontrol gibi kavramların Türkiye’de gelişmesine öncülük eden oldukça önemli bir meslektir” dedi. Basın mensuplarının Türkiye’nin her karış toprağında, gerek yerelde gerekse ulusal anlamda toplumun doğru bilgilendirilmesi için çalıştığına dikkat çeken Biter, mesajında, “Mesleki olarak yaşadıkları tüm zorluklara rağmen, doğrunun peşinde gitmekten ve değerli vatandaşlarımızın doğru bir şekilde haberlere ulaşmasını sağlamaktan vazgeçmeden, tüm özverileriyle çalışmaktadırlar. Bizler de değerli basın mensuplarımızla karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesi içinde her zaman aynı yolda yürüyerek, Harran İlçemize hizmet etme çabası içerisindeyiz. Bu yolda bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli basın mensubu arkadaşlarımıza da teşekkürü bir borç biliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Vali Akbıyık, Merga Bütan Kayak Tesislerinde incelemelerde bulundu
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
Şair - Yazar Babacanoğlu’ndan imza günü
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi