Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı..

Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Belediye Başkanı Nihat çiftçi, mesajında gazetecilerin önemli bir iş icra ettiğini belirterek, mesajında "Toplumların değişmez kaidesi olan, demokrasilerde çok önemli bir yere sahip olan gazetecilik mesleğini icra eden tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten duygularımla kutlar, başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.
Gazetecilerin, yılın 365 günü doğru ve objektif bilgiyi kamuoyuna aktardıklarını hatırlatan Çiftçi, “Gece gündüz demeden çalışan gazetecilerimiz bizim en yakın ve en değerli mesai arkadaşlarımızdır. Toplumun vazgeçilmez unsurlarından biridir.Zor şartlar altında doğru bilgiyi kamuoyuna aktaran gazeteci arkadaşlarımız bizim için en kutsal görevlerden birini üstlenmişlerdir. Özellikle yerelde görev yapan gazetecilerimize, şehrimizin tanıtımında ve şehre değer sağlayıcı yaklaşımlarından dolayı teşekkür eder, bizim için ortak aklın değişmez unsurları olduklarını hatırlatmak isterim. Bizler de onların bu çabalarının her zaman yanında olduk ve olacağız. Her koşulda işlerini layığıyla yerine getirmeye çalışan tüm gazeteci arkadaşlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü" kutlar ve başarılarının devamını dilerim" ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
70 yaşında Kızıltepe’ye transfer oldu
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
″Kefenimizle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındayız″
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi