Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Emniyet Müdürü Onar, gazetecilerle bir araya geldi

Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar, ziyaret ettiği Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu’nda gazetecilerle bir araya gelerek, 10 Aralık Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı..

Emniyet Müdürü Onar, gazetecilerle bir araya geldi
Emniyet Müdürü Onar, gazetecilerle bir araya geldi
Advert

Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar, ziyaret ettiği Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu’nda gazetecilerle bir araya gelerek, 10 Aralık Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar, Emniyet Müdür Yardımcıları Resul Saygılı ve Cihan Karabıcak ile birlikte, 10 Aralık Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu’nu ziyaret etti. Burada gazetecilerle bir araya gelen Onar, Mardin Emniyet müdürlüğü olarak kentte çok büyük operasyonlara imza attıklarını söyledi. Uyuşturucu tacirlerine yönelik önemli operasyonlar düzenlediklerini belirten Onar, “Mardin’de suçluların korkulu rüyası olduk. Terörle mücadele de emniyet teşkilatı olarak vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak için dağ taş demede teröre karşı dimdik durduk. Vatandaşların güvenliği için 24 saat boyunca teşkilatımız göreve hazır olarak mücadele ediyor. Buradaki başarıyı da tüm Türkiye’ye yansıtan gazeteci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onlarda bizim gibi gece gündüz çalışıyor. Gazeteciler günü nedeniyle ilde görev yapan bütün gazetecilerin gününü kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik ise, “Haber kaynaklarımız ve güvenliğimizi sağlayan, emniyet teşkilat mensuplarının, bu anlamlı günde bizi ziyaret etmelerini memnuniyet verici buluyorum. İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve ekibinin, uyuşturucu ve terör olaylarında başarılı çalışmalar sergilediklerine tanık oluyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle federasyonumuzu ziyaretlerinden dolayı üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Onar, daha sonra, gazetecilerle pasta kesti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bingöl’de PKK’ya darbe: Toprağa gömülü cephanelik ele geçirildi
Bingöl’de PKK’ya darbe: Toprağa gömülü cephanelik ele geçirildi
Diyarbakır’da teröre bir darbe daha
Diyarbakır’da teröre bir darbe daha
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi