Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Batman caddeleri ağaçlandırılıyor

Batman’a çağdaş bir kent kimliği kazandırmak için birçok projeyi bir arada yürüten belediye çalışmalarına devam ediyor..

Batman caddeleri ağaçlandırılıyor
Batman caddeleri ağaçlandırılıyor
Advert

Batman’a çağdaş bir kent kimliği kazandırmak için birçok projeyi bir arada yürüten belediye çalışmalarına devam ediyor.
Kente modern bir görünüm kazandıran 3. Etap Vizyon Bulvar Projesi’nde alt ve üst yapı çalışmaları son noktaya geldi. Aynı alanda peyzaj çalışmalarına başlayan Batman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çınar yapraklı dut ağaçlarının dikimini gerçekleştirdi. 3. Etap Vizyon Bulvar Projesi’nde yer alan yaya yolu ve kaldırımlarda 6 metre aralıklarla toplamda 200 adet çınar fidanı dikimine başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil köprüde asılı kaldı
Otomobil köprüde asılı kaldı
Kilis’te Lale devri
Kilis’te Lale devri
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi