Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Batman’da atletizm yarışmasına 200 sporcu katıldı

Batman’da Gençlik ve Spor Müdürlüğünce düzenlenen atletizm yarışmasına 200 sporcu katıldı..

Batman’da atletizm yarışmasına 200 sporcu katıldı
Batman’da atletizm yarışmasına 200 sporcu katıldı
Advert

Batman’da Gençlik ve Spor Müdürlüğünce düzenlenen atletizm yarışmasına 200 sporcu katıldı.
Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün, faaliyet programında yer alan Okullararası Atletizm Yarışması yapıldı. 6 kategoride yapılan yarışmaya, 200 sporcu katıldı. Yarışmada dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Batman’da atletizm branşında yapılan yarışmaların heyecan verdiğini belirterek, fırsat buldukça antrenman ve resmi yarışmaları izlemeye çalıştığını söyledi. Eren, “Kısa zamanda atletizm dalında milli sporcularımızın çıkması bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu da bizlerin alt yapıya önem vermeye ve daha çok çalışmaya sevk ediyor. Velilerimiz, okul idarecileri, beden eğitimi öğretmenlerimiz, antrenörlerimiz her zamankinden daha çok önem vermeye başladılar. Kurum olarak alt yapı ağırlıklı olmak üzere uzun vadede projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil köprüde asılı kaldı
Otomobil köprüde asılı kaldı
Kilis’te Lale devri
Kilis’te Lale devri
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi