Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Batman’da ‘Hayata Tutun’ projesi

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün, “Hayata Tutun-2” projesi, kişisel gelişim semineri ile start alacak..

Batman’da ‘Hayata Tutun’ projesi
Batman’da ‘Hayata Tutun’ projesi
Advert

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün, “Hayata Tutun-2” projesi, kişisel gelişim semineri ile start alacak.
Projenin ana hedefinin ilk kez sporla buluşacak çocukların olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, “Projenin hedef kitlesini oluşturan özellikle merkezden uzak okullarda öğrenim gören dezavantajlı durumdaki kız ve erkek çocuklarımızın sosyal yaşama adaptasyonlarının sportif faaliyetleri ile sağlanması, çocuklarımızın erken yaşta doğru spor kültürü ile tanışması, spor branşlarında yeteneği olan çocukları kritik yaşlarda tespit edip nitelikli eğitim almalarının sağlanması, boş zamanlarını faydalı alışkanlıklarla doldurma becerisinin kazandırılması, bayrak, vatan sevgisinin geliştirilmesi ile bilinçli sporcu ve bilinçli taraftarın yetiştirilmesi özel amaçlarına hizmet edecek bu projemizi çok önemsiyoruz. Yukarıda belirttiğim özel amaçlara eğitimle ulaşabileceğimize inandığımız için projemizin startını ‘Kişisel Gelişimin Sporcu ve Taraftar Üzerindeki Etkisi’ konulu seminer ile veriyoruz” dedi.

“Hedef bilinçli sporcu ve bilinçli taraftar”
Proje Koordinatörü Veysi Turan ise, “Valimizin başlattığı, ‘Burası Batman Burada Küfür Yok’ sloganını bu ve benzeri projelerle desteklememiz gerektiğine inandığımızdan dolayı bu projeye ait ‘Bilinçli Sporcu Bilinçli Taraftar’ sloganını geliştirerek valimizin geliştirdiği slogana destek olmak istiyoruz. Bu sloganı eyleme dönüştürecek olan insan ihtiyacımızı eğitim ile karşılayabileceğimize inandığımız için hedef kitlemizi oluşturan 380 kız ve erkek çocuğumuzu Kişisel Gelişim semineri ile bilinçlendirip projenin toplumda çarpan etkisini arttırmak istiyoruz. Bu amacımızı gerçekleştirmek için de bu alanda uzman bir isim olan Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz Karagözoğlu’nu seminer vermek üzere İlimize davet ettik. Yoğun seminer ve ders programı içerisinde bizi kırmayıp davetimize icabet ettiği için kendilerine teşekkür ederiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil köprüde asılı kaldı
Otomobil köprüde asılı kaldı
Kilis’te Lale devri
Kilis’te Lale devri
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi