Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Ayhan, Kırklareli Valisi Çiftçi’yi misafir etti

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi ile eşi Ayşe Çiftçi’yi ağırladı..

Ayhan, Kırklareli Valisi Çiftçi’yi misafir etti
Ayhan, Kırklareli Valisi Çiftçi’yi misafir etti
Advert

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi ile eşi Ayşe Çiftçi’yi ağırladı.
Vali Orhan Çiftçi ile eşi Ayşe Çiftçi’yi ilçeye gelişinde, Başkan Ayhan ile ile eşi Ayşenur Ayhan karşıladı. Konuk vali ve eşi, Ayhan ve eşi ile birlikte belediye başkanlığı binasına geçti. Ayhan, burada yaptığı konuşmada, Akçakale’nin her geçen gün ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan değişip geliştiğini söyledi. İlçede altyapı çalışmalarının yanı sıra çocuklar, gençler ve kadınların da sosyal hayata katılmalarına yönelik çaba gösterdiklerini anlatan Başkan Ayhan, iç çatışmaların başladığı günden bu yana ilçeye gelen binlerce Suriyeli’ye kucak açtıklarını da bildirdi. Vali Orhan Çiftçi ile eşi Ayşe Çiftçi, daha sonra 25 bin Suriyeli’nin barındığı Akçakale Süleyman Şah Konaklama Tesislerini gezdi. Başkan Ayhan, Vali Çiftçi ile eşi, bir Suriyeli ailenin çadırında da sohbet edip sorunlarını dinledi.
Konaklama tesisleri ziyaretine Akçakale Kaymakamı Hamza Özer, Belediyeler Birliği Başdanışmanı Abdullah Çetinkaya, Akçakale Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü İbrahim Akkurt da katıldı. Başkan Ayhan, ayrıca Vali Orhan Çiftçi’ye Akçakale’ye yaptıkları ziyaretin anısı olarak bir plaket takdim etti. Vali Çiftçi, başkan Ayhan’a hem ilçeye yaptığı hizmetlerden hem de kendisi ve eşine gösterilerin misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.
Ayhan, ziyaretin anısına Vali Çiftçi’ye plaket verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Batman’daki orman yangını kontrol altına alındı
Batman’daki orman yangını kontrol altına alındı
Çocukların kavgasına aileler karıştı: 4 yaralı
Çocukların kavgasına aileler karıştı: 4 yaralı
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat mardin durhanlar turizm diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi