Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Muhtarlardan Budak’a ziyaret

Diyarbakır’ın Ergani ilçesine bağlı Dallıdağ ve Handoğan köy muhtarları ve beraberlerindeki kalabalık bir heyet AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler..

Muhtarlardan Budak’a ziyaret
Muhtarlardan Budak’a ziyaret
Advert

Diyarbakır’ın Ergani ilçesine bağlı Dallıdağ ve Handoğan köy muhtarları ve beraberlerindeki kalabalık bir heyet AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.
Muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, AK Parti olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada muhtarların yanında olacaklarını belirterek, muhtarların büyük gönül hizmetleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara verdiği değerin altını çizen Budak, “Hizmetin doğru noktaya ulaştırılması için muhtarların büyük önem taşıyor. Demokrasimizin bel kemiği olan ve halkla biz siyasetçiler ve yöneticiler arasında direk köprü görevi yapan mahalle ve köy muhtarlarımız bizim vazgeçilmezlerimiz ve sürekli istişare yaptığımız yerel yöneticilerimizdir. Mahallelerde sokaklarda hangi hizmete ihtiyaç duyuluyorsa, hangi vatandaşımızın ne sıkıntısı varsa bunu en iyi muhtarlarımız biliyor. Hepimizin amacı hem Diyarbakır’ı hem de Ülkemizi daha da ileriye taşımaktır, bunu hep birlikte başaracağız” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari kırsalında silah ve patlayıcı bulundu
Hakkari kırsalında silah ve patlayıcı bulundu
Hakkari’de 2 köy ile 6 mezra yolu ulaşıma kapandı
Hakkari’de 2 köy ile 6 mezra yolu ulaşıma kapandı
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi